Lyžařská dovolená v Les 2 Alpes se SMART travel

Chcete si zimu opravdu užít, brázdit nekonečné bílé pláně prašanu a nemačkat se hodinu ve frontách na lanovku? Pak musíte jet do Alp. Mezi méně tradiční lyžařská centra ve francouzských Alpách patří Les 2 Alpes, které si ale v ničem nezadá se svými známějšími sourozenci jako jsou třeba Chamonix, Meribel, Val Thorens, Les Menuires nebo Courchevel. Francouzské Alpy jsou jedním z nejrozsáhlejších lyžařských prostorů v celé Evropě a i celosvětově patří Francie k nejžádanějším. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Les 2 Alpes, určitě neuděláte chybu.

Ať už milujete lyže nebo snowboard, najdete zde vše, o čem lyžař ze země v srdci Evropy sní – nekonečné bílé pláně, prašan až do pasu a k tomu perfektní služby. Co víc si přát? Snad jen solidního partnera v podobě cestovní kanceláře, která se postará o vše potřebné a vám zbude jen starost o to, být ráno včas na svahu. Pokud se do Francie chystáte poprvé, tak věřte, že rozdíl mezi Alpami a Krkonošemi je stejný, jako mezi Fabií a Porsche – v Krkonoších si zalyžujete celkem slušně, ale Francie je zhmotněný sen každého lyžaře.

Les 2 Alpes láká lyžaře na stovky kilometrů sjezdovek, nadmořskou výšku okolo tři tisíc metrů a nejmodernější lanovky, jejichž kapacita zaručuje, že nebudete čekat ve frontách déle než několik málo minut.

Velký výběr zájezdů nejenom do francouzských Alp má v katalogu cestovní kancelář SMART travel. Vybrat si můžete z široké nabídky zájezdů pro jednotlivce, skupiny i rodiny s malými dětmi. Vybrat si můžete zájezd s dopravou a plnou penzí, nebo přijet po vlastní ose a stravování si zajistit ve své režii.

SMART travel patří mezi léty prověřené cestovní kanceláře, jejíž výhodou je zkušenost a kompletní servis před, během i po zájezdu. Pokud se chcete vyhnout nepříjemným překvapením a dovolenou si bez starostí užít, tak se SMART travel nešlápnete vedle!

Kromě nabídky lyžování ve Francii nabízí SMART travel i další populární lyžařské lokality, kde si svoji zimní dovolenou opravdu vychutnáte. Mezi stálice v nabídce patří lyžování v Itálii, Rakousku nebo Švýcarsku.

Není náhoda, že každý, kdo jednou zkusí lyžování v Alpách, už nechce lyžovat jinde. Zážitek z francouzských Alp se nedá srovnat s ničím, co naleznete v našich horách nebo jinde v Evropě. Francie je prostě špička a pokud si chcete dovolenou opravdu užít, vyražte s ověřenou cestovní kanceláří SMART travel do Les 2 Alpes.

Článek je inzerce, autor webu za jeho obsah nenese odpovědnost.